Pravidelní čtenáři ♥

neděle 6. září 2015

Recenze: Laky Avon

Ahoj všichni!
Předem se chci omluvit za to,že dlouho nebyl žádný článek,ale začala škola a to víte,přípravy a tak. Navíc jsem byla 3 dny nemocná,takže jsem prostě psát nemohla. V dnešním článku se mrkneme na zoubek lakům Avon. Chci upozornit,že fotky nejsou zrovna nejkvalitnější,ale snad Vám to nebude vadit. :)

Jdeme na to!

Nepatří zrovna mezi nejlevnější, ale zato zase mezi ty kvalitnější. I když zase pravda je,že třeba ten světle růžový ve výdrži "přepere" i Miss Sporty. Jinak jejich výdrž je docela slušná. Ty gelové mají výdrž skvělou. Co se týče pigmentace, postačí 1 vrstva. Schnutí je jakž-takž dobré. Jak můžete na fotce vidět, mám i speed dry+ a ten schne opravdu rychle. Dále také musím zmínit lak s mozaikovým efektem. Ten mám hodně ráda ♥. Po laku s efektem Opal na nehteh zůstávají třpytky i s kousíčky barvy, takže je musím sloupnout. To mmne mrzí a kvůli tomu ho ani moc nepoužívám, protože jinak je opravdu krásný.
Dále jsou od Avonu ještě k mání laky Colortrend. Jedná se o levnější řadu od Avonu, na kterou já nedám dopustit. Za super cenu, super kvalita ♥. Dokonce i ten třpytkatý se docela dobře odlakovává.

Laky Avon si myslím,že jsou dobré a i cenově přijatelné.

Pořídím si od Avonu ještě nějaké laky? Určitě ano
Celkové hodnocení: 9/10


Tak a to by byl celý článek. Doufám,že se Vám líbil.♥
                                                                               Vaše
                                                                                       Radka Úžasňáková ♥Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu ráda,když zanecháte komentář ♥